İSTİFA !

Düzcespor’da eski yönetimin istifa etmesinin ardından kayyım olarak göreve atanan ekibin başındaki isim Muzaffer Leblebici istifa ettiğini açıkladı.

İSTİFA !
6.11.2023 - 17:48
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Leblebici açıklamasında, “ Düzce Spor Kulübü derneği’nin 12/07/ 2023 tarihinde yönetimsiz kalması üzerine tarafımıza, Düzce 2. Sulh Hukuk Mahkemesi’nin kararı ile yönetim yetkisi verilmiştir.


Maddi manevi fedakarlıklarımız, sponsorların ve en önemlisi de taraftarların desteği ile Düzce Cam Düzcespor başarılarına yenilerini katmaya devam edecektir. Bu süreçte Muzaffer Leblebici ve ortağı olduğu beş milyon, Sinan Kadri Karaman ve ortağı olduğu şirketlerden iki milyon yediyüz yetmiş bin lira sponsorluk ve bağış ödemesi yapılmıştır.
Mahkemenin 2023/1454 sayılı kararı ile tarafımıza verilen kayyım heyeti görevinden istifa ettiğimizi, mahkeme kararı sebebiyle görevleri devam eden heyetin kıymetli üyelerine başarılar dilediğimizi duyururuz.''


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar