SPOR ANALİZ PROGRAMI YÜKSELİŞTE

Gazeteci Yazar Metin Köseer’in modoretörlüğünde 2023-20024 sezonunda yayına hızlı bir giriş yapan Analiz Spor programı izleyicilerden büyük beğeni topluyor. Programın modoretörü Metin Köseer, Sezonun 2. Programında Düzcespor Eski Genel Kaptanı Muharrem Özçifçi ve Analiz Gazetesi yazarı- deneyimli gazeteci Harun Can Şerbetçi’yi konuk etti.

 SPOR ANALİZ PROGRAMI YÜKSELİŞTE
6.09.2023 - 13:55
Güncelleme 6.09.2023 - 14:19
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Üç deneyimli isim programda, Düzcespor’un  Derince Belediyespor karşısındaki galibiyeti ve oynan futbol, yeni transferler, yenj Şıralık Stadı, kayyum heyetinin çalışmaları, 2. Lig Kırmızı grup’ta yer alan Düzcespor’un rakiplerinin aldığı sonuçlar, Düzcespor’un hafta sonu deplasmanda oynayacağı Amedspor karşısında alınacak sonuçların tahmini, önümüzdeki günlerde seçimi yapılacak ASKF adaylarının değerlendirilmesi  ele alındı.

ÖZÇİFÇİ:” İKİ DE İKİ GALİBİYET ÇOK ÖNEMLİ.”

Çok sayıda izleyicinin takip ettiği ve başarı dileği mesajlarının geldiği Spor Analizde,  Metin Köseer’in sonum konuşmasıyla başlayan programda, ilk  sözü  alan Düzcespor Eski Genel Kaptanı Muharrem Özçifçi, yeni bir kadro, yeni bir teknik kadro ile Şıralık’taki yeni statta çıkılan 2. Maçta, güçlü rakip Derince Belediyespor karşısında alınan galibiyetin çok önemli olduğunu ifade etti. Yeni kurulan bu takımın ilerleyen haftalarda daha iyi olacağını, Düzcespor’un defansını çok beğendiğini  bir iki transferin daha yapılmasının yerinde olacağını ve   Yeni stadı çok güzel bulduğunu  ifade eden Özçifçi  konuşmasına şöyle devam etti.” Düzcespor’un ikinci galibiyeti için teknik heyeti, futbolcu kardeşlerimi ve büyük özveri gösteren, başta Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye, Başkan Yardımcısı Okan Kaltu’ya ve bu zorlu görevi kabul eden Kayyum Başkanı Muzaffer Lebleci olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ederim. Ayrıca yeni stat için kendilerine teşekkür ederim. Düzcespor hepimizin. Birlik beraberlik içinde olmalıyız.

ASKF seçimlerine de değinen Özçifçi,” Şimdi iki aday var. Ali Akgün ve Murat Postoğlu. Başka adaylarda  çıkabilir.  İki adaydan Murat Postoğlu deneyimli bir isim. Ali Akgün kardeşimizde bu konuda bilgili.  Kulüpler neye karar verir bilemeyiz. Ancak, Murat Postoğlu bana göre bir dönem göreve getirilmeli.” Dedi. 

ÖZÇİFÇİ: BAL’DAKİ  İKİ TAKIMIMIZ’DAN BAŞARI BEKLİYORUZ.”

“Bu sezon BAL Liginde iki takımımız yer alacak, Çilimlispor ve Kaynaşlı Belediyespor. Her iki takımda iyi transferler yaptı.  İkisinde iki deneyimli teknik kadro var. Belediye Başkanları da takımlara sahip çıkıyor. Artık, profesyonel ligde bir takımımız daha olsun istiyoruz,” diye sözlerini sürdüren Özçifçi, Düzce’de bu potansiyelin olduğunu söyledi.   

HARUN CAN ŞERBETÇİ:  “ KISA ZAMANDA OLUŞTURULAN BU TAKIMIN BAŞARISI SEVİNDİRİCİ.”

Düzce Analiz Yazarı Harun Can Şerbetçi, ise programda, alınan bu ikinci galibiyetin çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Yeni teknik kadro kısa zamanda yapılmış ve kısa zamanda hazırlanmış bir takımın aldığı bu iki galibiyet herkesi mutlu etti. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Daha iyi  sonuçlarla yolumuza devam edeceğiz.” Dedi. Yeni stat ve açılışına değinen Şerbetçi;  sözlerini şöyle sürdürdü:”Belediyemiz elinden geleni yaptı. Otobüs ve  kale arkası ile maraton tribününü ücretsiz taraftara tahsis etti. Stat çok güzel. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü, Başkan Yardımcımız Okan Kaltu ve tüm ekibi stat için gece gündüz çalıştılar.  Maçta ise üç vekilimizde vardı.  Düzce Valimiz Selçuk Aslan, Belediye Başkanları ve protokol de vardı. Taraftar da yoğun ilgi gösterdi. Galibiyeti hep beraber bayram havasında kutladık”.

“SPONSOR’LARA TEŞEKKÜR EDERİZ.”

Düzcespor’a bu sezon yine sponsor olan, Düzce Cam, Pekintaş, Fani Gıda, Çağsu gibi kuruluşlara Düzce adına teşekkür eden deneyimli gazeteci Harun Can Şerbetçi,” Ancak sadece bu  sanayiciler yetmez. Düzce’nin tümü sahip çıkıp, destek olmalı.”dedi. 

“HER İKİ ADAYDA DENEYİMLİ VE TECRÜBELİ. “

ASKF seçimlerine değinen Şerbetçi, Ali Akgün de bu konuda bilgili ve deneyimli. Murat Postoğlu ise yıllarca Aziziyespor’a sahip çıkmış. Kapanan bu kulübü tekrar spora kazandırmış bir isim. Sayın Postoğlu ayrıca, ASKF yönetimlerinde uzun süre görev almış bir deneyime sahip. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye de yakın bir isim. Kulüplere daha yararlı olur düşüncesindeyim. Sonuçta 63 kulüp oy kullanacak. Karar yine takımların ifadelerini kullandı. 

“BÖLGESEL AMATÖR LİG TAKIMLARIMIZ BU SEZON BİZİ MUTLU ETSİN.”

BAL liginde yer alacak olan Kaynaşlı Belediye ve Çilimli Belediye takımlarına yeni sezonda başarı dileğinde bulunan Harun Can Şerbetçi, sözlerini şöyle tamamladı:” Her kulübümüzün de, BAL ligi tecrübesi var. Her iki takımında transferleri iyi. Her iki takımında başarılı, deneyimli teknik kadrosu var. Her iki ilçemizin Belediye Başkanları gereken ilgiyi gösteriyor, takımlarına sahip çıkıyor. Kendilerine teşekkür ederiz.”


Editör: K.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar