CÜNEYT YILMAZ'DAN DÜZCESPOR'A BÜYÜK DESTEK: OĞUZHAN AYDOĞAN DÜZCESPOR'DA!

Düzce'nin sevilen isimlerinden, siyasetçi ve iş insanı Cüneyt Yılmaz, Düzcespor'a olan büyük desteğiyle takdir topluyor. Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanı ve İBB Meclis Üyesi olan Yılmaz, Almanya'nın Marl-Hüls Alt yapısında yetişen genç futbolcu Oğuzhan Aydoğan'ın Düzcespor'a transfer sürecini yöneterek önemli bir jeste imza attı.

CÜNEYT YILMAZ'DAN DÜZCESPOR'A BÜYÜK DESTEK: OĞUZHAN AYDOĞAN DÜZCESPOR'DA!
14.08.2023 - 11:30
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Genç futbolcu Oğuzhan Aydoğan, Almanya'nın Schalke 04 Alt yapısına transfer olduktan sonra, B. Dortmund U19'a transfer oldu. Daha sonra Beşiktaş U21'de sergilediği başarılı performansla tekrar Almanya'ya giderek Karlsruhe'ye döndü. Ardından futbolculuk kariyerine Almanya'nın Alem. Aachen, Ankaraspor ve Menemenspor gibi kulüplerinde devam etti. Son olarak, tecrübelerini artırdığı bu süreçlerin ardından Düzcespor'a transfer oldu.

Bu transfer sürecinin tamamını Cüneyt Yılmaz yöneterek, Düzcespor'a bonservis bedelini ödettirmeden sonuçlandırdı. Yılmaz'ın Düzcespor'a sağladığı bu büyük destek, hem kulübün hem de Düzce'nin spor camiasında olumlu bir yankı uyandırdı. Düzcespor'a olan katkıları ve spora olan desteği nedeniyle Cüneyt Yılmaz, Düzceliler tarafından her dönem takdirle karşılanıyor.

Düzcespor'a yapmış olduğu bu anlamlı desteğinden dolayı Cüneyt Yılmaz'a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sporun ve yerel kulüplerin güçlenmesi için gösterdiği çabalardan dolayı takdir edilen Yılmaz, Düzce ve Düzcespor'un geleceği adına önemli bir rol üstlenmeye devam ediyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar