BAŞKAN ÖZLÜ: "DÜZCESPOR DÜZCELİLERİNDİR, BU TAKIMA HERKES SAHİP ÇIKACAK!"

Düzcespor Kayyım Heyeti, Mutfak Sanatları Merkezinde Basınla Bir Araya Gelerek Yeni Yapılan Transferleri Tanıttı.

BAŞKAN ÖZLÜ: "DÜZCESPOR DÜZCELİLERİNDİR, BU TAKIMA HERKES SAHİP ÇIKACAK!"
9.08.2023 - 15:29
Güncelleme 9.08.2023 - 17:55
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzcespor'un önemli bir aşamasında düzenlenen etkinlikte, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzcespor kayyım heyeti, yeni transferleri tanıttı. Toplantıya katılan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor'a destek çağrısında bulunarak, "Düzcespor Düzcelilerindir, bu takıma herkes sahip çıkacak" mesajını iletti.

Düzcespor'un yeni teknik direktörü Adnan Şentürk, toplantıda yaptığı konuşmada, kayyım heyetine ve Belediye Başkanı Faruk Özlü'ye teşekkür ederek, takımın geleceği için umutlu olduklarını dile getirdi. Şentürk, yeni sezon öncesi gerçekleştirilen transferlerle takımın karakterini güçlendirdiğini ve lig başladığında daha iyi bir performans sergileyeceklerine inandığını ifade etti.

Toplantıda ayrıca, Düzce esnafının ve iş dünyasının takıma verdiği destek vurgulandı. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce esnafının takıma katkılarını ve desteklerini dile getirerek, sezon boyunca yapılacak deplasmanlar için Düzce Güven otobüsünün takıma destek vereceğini açıkladı.

Düzcespor'un stadının modernizasyonuna da değinen Başkan Özlü, 6500 kişilik kapasitesiyle yeni stadın tüm gereksinimleri karşıladığını ve futbolseverlere keyifli maç deneyimleri sunacağını belirtti.

Düzcespor'a verilen destek çağrısının yanı sıra, toplantıda yeni transferlerin tanıtımı da yapıldı. Futbolcular kendilerini tanıtarak basın mensuplarıyla bir araya geldi ve toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Toplantı, Düzcespor'un yeni dönemine ilişkin heyecanın ve umudun yüksek olduğu bir atmosferde sona erdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar