MEMLEKET PARTİSİ DÜZCE İL BASKANI'NDAN AÇIKLAMA

MEMLEKET PARTİSİ DÜZCE İL BASKANI ERDİNÇ CİHAT ALEMDAR dün SUUDİ ARABİSTAN' da oynanması planlanan ve daha sonrasında yaşanan ATATÜRK resimli penyelerin istenmemesi krizi nedeniyle iptal edilen Galatasaray ve Fenerbahçe derbi maçı ile ilgili bir açıklama yaptı. İşte o açıklama.

MEMLEKET PARTİSİ DÜZCE İL BASKANI'NDAN AÇIKLAMA
30.12.2023 - 13:39
Özel Haber

"Atatürk Pazarlık Malzemesi Yapılamaz!."

"Süper Kupa tarihin en anlamlı kupasına dönüşmüştür. Oynanmadığı halde en keyif aldığımız derbi olmuştur. Türk Halkı değerlerine sahip çıkmış Arap çöllerinde bunu en güzel şekilde göstermiştir. 

Atatürk'ü pazarlık malzemesi yaparak masaya oturmak kimsenin haddi değildir. Oynanmayan maç birkez daha bizlere Atatürk'ün bu ulus üzerindeki etkisini ve birleştirici gücünü göstermiştir. 

Bu maç, Milli duygu ve idrak ile Arap sevicilere bir tokat niteliğindedir. Bu ülke Atatürk'e ve Atatürk'ün manevi değerine sahip çıkmaya devam edecektir. Alınan oynamama kararını kutluyor ve destekliyorum. 

Süper Kupa bu yaşanan olaylardan sonra daha büyük anlam kazanmıştır. Temennim ertelenen maçın en büyük milli coşku ile kutlamalarla yapılıp içimizdeki hainlere yeni bir tokat olarak birlik ve beraberlik ruhuyla olmasıdır." Diye sözlerini sonlandırdı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar