BOĞAZİÇİ BELDESİNİ MARKA YAPACAĞIM

Bugün sizinle bir araya gelmenin ve geleceğe dair önemli bir adımı birlikte atmamızın heyecanını yaşıyorum. Ben DURSUN SÖNMEZOĞLU Saadet Partisi çatısı altında. BOĞAZİÇİ BELDE Başkanlığı için adaylığımı resmi olarak açıklıyorum.

BOĞAZİÇİ BELDESİNİ MARKA YAPACAĞIM
10.02.2024 - 18:31
Haber Merkezi

BOĞAZİÇİ tarih kokan toprakları, sıcakkanlı insanları ve benzersiz doğasıyla ülkemizin nadide beldelerinden biridir. Ancak, yaşadığımız sorunlar ve karşılaştığımız zorluklar var. Ben, bu güzel beldemizi daha yaşanabilir, daha güçlü bir geleceğe taşıma arzusu ve sorumluluğuyla bu yola çıkıyorum.

Öncelikli hedefim, siz değerli boğaziçi li hemşehrilerimle birlikte çalışarak, beldemizin karşılaştığı sorunlara kalıcı çözümler üretmek ve yaşam kalitemizi artırmaktır. Eğitimden sağlığa, altyapıdan kültür ve sanata kadar geniş bir perspektifle projeler geliştirerek Boğaziçi ni daha iyi bir yere taşımayı amaçlıyorum.

Bu süreçte sizin destek ve katkılarınıza ihtiyacım olduğunu biliyorum. 
BOĞAZİÇİ ni birlikte daha güzel yarınlara taşımak için el birliğiyle çalışacağımıza olan inancım tam. Sizlerle birlikte,  daha yaşanabilir ve kucaklayıcı bir BELDE haline getireceğimize yürekten inanıyorum.

Desteklerinizi ve dualarınızı beklerken,birlikte daha güçlü bir BOĞAZİÇİ için adaylığımı açıklamanın heyecanını yaşıyorum.

Saygılarımla,

DURSUN SÖNMEZOĞLU
 Boğaziçi
Belde Başkan Adayı


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar