KÜTÜKOĞLU 7/24 ÇALIŞIYOR !

Mehmet Kütükoğlu: Boğaziçi'ni Yeniden Refah İle Geleceğe Taşıyacak!

KÜTÜKOĞLU 7/24 ÇALIŞIYOR !
21.12.2023 - 13:10
Güncelleme 21.12.2023 - 13:18
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Boğaziçi'nin geleceğinde bende varım diyen kendini Boğaziçi Beldesinin evladı olarak gören  Mehmet Kütükoğlu, 7/24 kesintisiz bir şekilde Boğaziçi Beldesi için çaba harcıyor. Kütükoğlu ekibiyle birlikte  Boğaziçi'nin yakın geleceğinde Yeniden Refah'ın yeşereceğini ifade ediyor. Boğaziçi yeni  bir dönemeçte, şehri daha güçlü, refah dolu ve yaşanabilir kılmak için kararlılıkla çalışmalarını sürdürüyor.

Seçmenler ve Boğaziçi Halkı tarafından büyük bir sevgi ve destekle karşılanan Kütükoğlu, yakın gelecekteki seçimlerde büyük bir başarı elde edeceklerine inanıyor. Boğaziçi'ni tekrar Yeniden Refah'a kavuşturacaklarına dair söz veren Kütükoğlu, Boğaziçinin her kesimine dokunarak, insan odaklı siyaset anlayışını benimsemeye devam ediyor.

Kütükoğlu, "Zafer inananların, zafer yakındır" diyerek, Boğaziçi'nin daya yaşanabilir olacağını her aşamada ifade ediyor. Ancak onun için siyaset sadece bir zafer yarışı değil, aynı zamanda insanlarla kurulan samimi bağlarla şekillenen bir süreçtir. "Siyasetin öznesi insan, anahtarı samimiyettir. Samimi siyasetçinin saha pratiklerinde geçemeyeceği kapı, dokunamayacağı gönül yoktur" ifadeleriyle Kütükoğlu, Boğaziçi için yürütülen çalışmalarda samimiyetin ne denli önemli olduğunu vurguluyor.

Sonuç olarak, Mehmet Kütükoğlu liderliğindeki Boğaziçi için siyaset, samimiyet ve inançla yoğrulmuş bir çaba olarak ön plana çıkıyor. Boğaziçi Halkı, bu samimi çabaların şehirlerini daha aydınlık bir geleceğe taşıyacak güçte olduğuna olan güvenini her geçen gün artırıyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar