KÜTÜKOĞLU HEYECAN YARATIYOR

Yeniden Refah Partisi Boğaziçi Beldesi Başkan Adayı Mehmet Kütükoğlu Boğaziçi Beldesini karış karış geziyor.

KÜTÜKOĞLU HEYECAN YARATIYOR
11.12.2023 - 13:27
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Boğaziçi'nin sevilen iş insanı Mehmet Kütükoğlu, Yeniden Refah Partisi çatısı altında Boğaziçi Belde Belediye Başkanlığı için mücadeleye soyundu. Kütükoğlu, Boğaziçi'nde yaşayan her bireyin kendisi için bir anne, bir kardeş olduğunu belirterek, "Ben Boğaziçi'nin bir parçasıyım. Dolayısıyla büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpmek için kapılarındayım." dedi.

Boğaziçi Belde Belediye Başkanlığı için değişim ve refahın kapılarını aralayan Kütükoğlu, şu sözlerle halkına seslendi: "Boğaziçi Beldesi yeniden refah bekliyor. Değişim istiyor, daha refah hizmetler bekliyor ve daha kaliteli bir yaşam arzuluyor. Genel Başkanımız Fatih Erbakan'ın ifade ettiği gibi, tüm Türkiye'yi yeniden refaha çıkarmak istiyoruz. Ben de Düzce'de, Boğaziçi'nde daha refah bir Boğaziçi için var gücümle çalışacağım."

Kütükoğlu, daha gelir getiren projeler üzerinde çalıştıklarını ve daha çok spor yapan, çocukları düşünen bir Boğaziçi için çaba harcadıklarını vurguladı. "Boğaziçi adının büyüklüğünü tüm Düzce'ye ve Türkiye'ye anlatacağız. Bize güvenin, birlikte daha refah bir Boğaziçi inşa edelim." diyen Kütükoğlu, halkına daha iyi bir gelecek vaadiyle yola çıktı. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar