KAPI KAPI ZİYARET !

Büyüklere ve kahvehanelere kapı kapı ziyaret..

KAPI KAPI ZİYARET !
9.12.2023 - 12:14
Güncelleme 9.12.2023 - 12:23
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İş dünyasındaki başarılarıyla tanınan iş insanı Mehmet Kütükoğlu, gıda, inşaat, iş makineleri ve otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerin sahibi olarak dikkat çekiyor. Ancak son zamanlarda Kütükoğlu'nun adı, siyaset sahnesindeki geri dönüşüyle konuşulmaya başlandı.

Yeniden Refah Partisi'ne katılan Mehmet Kütükoğlu, daha yaşanabilir, daha sosyal ve daha refah bir Boğaziçi için mücadeleye girişti. İş dünyasında elde ettiği başarıları, şimdi Boğaziçi yönetimine taşıma kararı alan Kütükoğlu, belediye seçimlerinde aday olmak için harekete geçti.

Kütükoğlu, seçim kampanyası kapsamında geleneksel yöntemlere başvurarak, kahvehane ve büyükleri ziyaret ederek halkla buluşmaya devam ediyor. Kapı kapı dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinleyen Kütükoğlu, yerel yönetimdeki tecrübesini ve iş dünyasındaki birikimini birleştirerek şehri daha iyi bir yere taşıma sözü veriyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar