TDP Düzce İl Başkanlığından Standart Profil Çalışanlarına Tam destek

Türkiye Değişim Partisi Düzce  İl Başkanı Sezgin Aktaş, eylemde bulunan Standart Profil çalışanları ile buluştu. Aktaş TDP Genel Merkez yetkilileri ile telefonla buluşturan Aktaş Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül olmak üzere sizin bu haklı mücadelenizin yanındayız mesajı verdi.

6.08.2022 - 16:22
Güncelleme 7.08.2022 - 21:16
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş,  Maaş ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için talepte bulunan Standart Profil isçilerine destek vermek amacı ile ilgili Fabrikayı ziyaret etti
Çalışma şartları ile maaş başta olmak üzere ekonomik ve sosyal hakları arasında bir denge kurulmasını isteyen ve bu taleplerini firma yetkililerine ileten Standart Profil isçileri şu ana kadar tatmin edici bir yanıt alamadıkları gerekçesi ile eylem kararlarını uygulamaya geçirdiler. 


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar