TDP’DEN AŞURE İKRAMI

Türkiye Değişim Partisi vatandaşın Muharrem ayını kutlamak için Düzce Büyük Camii önünde aşure ikramında bulundu. Aşure ayı olarak da bilinen bu ayın ilk gününde, TDP halka aşure dağıtırken partiye üye olmak isteyenler için de bir stand açtı. Genel başkan yardımcısı Maksut Beykoz, Düzce il başkanı Sezgin Aktaş ve TDP Düzce kadın kolları başkanının katılımı ile gerçekleşen aşure ikramında Sezgin Aktaş halka aşure dağıttı.

5.08.2022 - 11:46
Güncelleme 5.08.2022 - 14:27
Haber Merkezi

Düzce’de değişimin ayak sesleri duyuluyor!

Son zamanlarda sık sık Düzce’de bulunan ve etkinliklere, röportajlara katılan Genel başkan yardımcısı Maksut Beykoz, Düzce’de onu daha çok göreceğimizi, halkla sıkça bir araya geleceğini dile getirdi. Sezgin Aktaş ise ‘Düzce’de Maksut başkanımın da desteği ile bir araya gelip çalışıyoruz, halkın ilgisinden memnunuz. Düzce’de değişimin ayak sesleri duyuluyor’ dedi.


Editör: M. Ünlü
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar