TDP Genel Başkan Yardımcıları Gazetemizi Ziyaret etti.

İl Başkanı Aktaş “ Seçilirsem Milletvekili Ofisi Açacağım” Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcıları ve Düzce İl Başkanı gazetemizi ziyaret etti. Düzce Analiz Genel Koordinatörü Mücahit Özcan, İmtiyaz Sahibi Necmi Albayrakoğlu, Haber Muhabiri Melodi Ünlü hazır bulundular.

 TDP Genel Başkan Yardımcıları Gazetemizi Ziyaret etti.
29.07.2022 - 17:20
Güncelleme 29.07.2022 - 17:32
Haber Merkezi

İl Başkanı Sezgin Aktaş’ın daveti ile Düzce’mize gelen TDP Genel Başkan Yardımcıları; Uğur Aksöz, Sabri Erbakan, Maksut Beykoz ve Yusuf Demir gazetemize röportaj verdiler. Uğur Aksöz “İktidara gelince ilk işimiz, yerel basını güçlendirmek ve onları kalkındırmak.” derken, Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş, “Milletvekili olursam Düzce’de milletvekili ofisi açacağım.” sözlerini dile getirdi. Sabri Erbakan “Düzce’de Sarıgül ilgisinden çok memnun kaldık. Yakında Sarıgül’ü Düzce’ye getireceğiz.” dedi. Maksut Beykoz ise “Katıldığım Analiz Tv ekranlarında ilk kez 14 Mayıs 2023’te seçimlerin olacağını söylemiştim. Benden sonra diğer ulusal basınlar da bu tarihi açıkladı.” diyerek daha önce kanalımızda konuk olduğu canlı yayın programında verdiği seçim tarihinin doğruluğunun kanıtlandığını söyledi. Sonrasında hatıra fotoğrafı çekilerek Genel Başkan Yardımcıları Düzce’den ayrıldı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar