YIĞILCA’NIN YENİ BELEDİYE BAŞKANI “TÜRKİYE’NİN GÖZDESİ”

AK PARTİ’Yİ TEMSİLEN YIĞILCA BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN 32 YAŞINDAKİ ÜLKENİN EN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI UNVANINA SAHİP SELAMİ SAVAŞ, ANALİZ TV’DE EROL TAYHAN’IN CANLI YAYIN KONUĞU OLMUŞ VE SUNDUĞU PROJELERLE TAKDİR TOPLAMIŞTI.

YIĞILCA’NIN YENİ BELEDİYE BAŞKANI “TÜRKİYE’NİN GÖZDESİ”
2.04.2024 - 16:12
Haber Merkezi

 2024 Yerel Seçim sonuçları netleştikçe yeni özellikler ve yeni farklar da ortaya çıkmaya başladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi’ni temsilen Yığılca Belediye Başkanlığını kazanan Selami Savaş, bugüne kadar gelen sonuçlar içinde “Türkiye’nin en genç belediye başkanı” olduğu netleşti. Resmi olmayan sonuçlara göre, Yığılca’da geçerli 2 bin 228 oyun 732'sini alan AK Parti Belediye Başkan Adayı Selami Savaş seçimin galibi olarak ilan edilirken bir anda ülke gündemindeki yerini aldı. En genç belediye başkanı unvanına sahip Selami Savaş’ı Yeniden Refah Partisi Adayı Muzaffer Yiğit aldığı 546 oyla, MHP’nin Adayı Ramazan Muhterem Baltacı 529 oyla takip ederken aynı ilçede seçime giren CHP Adayı Önder Atasoy 86 oyla, İYİ Parti Adayı Semra Çamlı 39 oy, Saadet Partisi Adayı Musa Ergin de 8 oyla takip etti.

 “SELAMİ SAVAŞ” YIĞILCA’NIN YÜZDE 32,28 OYUNU ALDI

 Kesin olmayan sonuçlara göre Yığılca’da yüzde 32.88 oranında oyunu alan 32 yaşındaki en genç belediye başkanı Selami Savaş, ANALİZ TV’de Erol TAYHAN’ın hazırlayıp sunduğu OBJEKTİF Programının canlı yayın konuğu olmuş ve açıkladığı projelerle dikkat çekmişti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar