“OY, BİR OKTUR, BİR MERMİDİR”

EROL TAYHAN KÖŞE YAZISINDA SEÇİMİ “BİR OY, BİR OK BİR MERMİ” OLARAK YORUMLADI.

“OY, BİR OKTUR, BİR MERMİDİR”
30.03.2024 - 15:17
Güncelleme 30.03.2024 - 15:32
Haber Merkezi

Erol Tayhan, seçimle ilgili son köşe yazısında “Seçimi akl-ı selim kazanmalı” başlığı altında kaleme aldığı yazısında bir oyu “Bir ok ve bir mermi” ye benzeterek Düzce Belediye Başkan adaylarıyla ilgili önemli tespitlerde bulundu.

“Bazı seçimlerin sonucunu “telafi etmek” gelecekte beraberinde “ağır” faturalar getireceği unutulmamalıdır. Bir anlık dalgınlık, bir anlık gaf, hata veya “yanılgının” bir kentin veya birçok değerin, canın, cananın ya da “varlığın” yok olup gideceği anlamı taşır” diyerek seçimin önemine dikkat çeken Erol TAYHAN “ŞEHRÜL-EMİN” SEÇİYORUZdiyerek belediye başkanında olması gereken kriterlerden bahsetti.

Köşe yazısının tamamını www.duzceanaliz.com/  adresinden YAZARLAR kategorisinden Erol TAYHAN’ın “SEÇİMİ AKL-I SELİM KAZANMALI-BİR OY; BİR OKTUR, BİR MERMİDİR” başlığını taşıyan köşe yazısından takip edebilirsiniz.   


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar