CHP DÜZCE İL BAŞKANI DAĞISTANLI'DAN İDDİALARA YANIT

CHP Düzce İl Başkanı, Dağıstanlı aday adaylarının dışında partinin farklı bir isme yönelmiş olduğunu yansıtan haberleri yalanladı .

CHP DÜZCE İL BAŞKANI DAĞISTANLI'DAN İDDİALARA YANIT
5.01.2024 - 23:57
Güncelleme 6.01.2024 - 09:49
Özel Haber
Düzce Kamuoyuna Duyurulur
CHP'den Düzce Belediye başkan aday adaylığı icin Seyyit Rıdvan Bilgin ve Dr. Sedat Çelikel'in müracaatları olduğu, genel merkezin yaptığı araştırmalara göre, mevcut aday adaylarının yeterli kriterleri taşımadıkları ve seçim kazanmalarının mümkün olmadığının belirlendiği, CHP Genel Merkezi'nden gelen bir heyetin Düzce'de kapsamlı araştırma yaptığı, yapılan görüşmeler sonucunda CHP eski il Başkanının ismi ön plana çıktığı, eski il başkanının hem örgütten gelen biri olması, hem siyasi hem de sosyal olarak toplumda karşılığı bulunması sebebiyle aday gösterilebilceğinin ifade edildiği, eski İl Başkanının "Genel Merkez bize bir görev verirse kaçmam, kabul ederim" dediği ve belediye başkan adaylığına sıcak baktığı yönünde, gerçeği yansıtmayan haberler iddia edilmektedir.
Öncelikle şunu belirmek istiyorum, hiç bir Allahın kulu CHP dizayn etmeye kalkmasın!
CHP aday adaylarının yetersiz olup olmadığını söylemek hiç kimsenin haddi değildir!
Aday Adaylarımızın bir geçmişi, aileleri, sevenleri yok mu? Siz kimsiniz insanları rencide ediyorsunuz? Bu hakkı kimden alıyorsunuz?
CHP aday veya aday adayları örgütümüz için çok değerlidir, bunun bilinmesini istiyoruz.
Birilerini ön plana çıkarmak için asparagas haber yapılmasını kınıyoruz.
Düzcede birilerine görev verecek tek makam Düzce örgütüdür.
Örgütün içinden gelen, siyasi ve sosyal hayatı düzgün olan, yalan söylemeyen, fırıldak işler yapmayan, bir dünya üyemiz olduğunu belirtiyor, son olarakta "ÖRGÜT NE DERSE O" diyoruz.
Özcan Dağıstanlı
CHP Düzce İl Başkanı

Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar