DÜZCE'DE BİR TOGG'UMUZ DAHA OLDU

Düzce Ticaret Odası (DTO), Türkiye’nin gururu olan yerli otomobil TOGG’u 13 Eylül’de teslim aldı. Türkiye'nin vizyon projeleri arasında yer alan TOGG’un teslimatına Düzce Ticaret Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, Belediye Başkanı Faruk Özlü, Meclis Üyeleri katılım sağladı.

13.09.2023 - 11:38
Güncelleme 13.09.2023 - 11:42
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

TOBB 79. Genel Kurulu’nda 81 İlden 365 oda ve borsa başkanlarının katılımıyla gerçekleşen kura çekimi sonrasında aracı teslim aldıklarını belirten Erdoğan Bıyık, “TOGG Türkiye’nin geleceğine ışık tutan bir projedir ve DÜzce Ticaret Odası olarak bu projenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Bu vizyon projesinde emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere tüm TOGG çalışanlarına teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi. Anadolu, “TOGG’un bu başarısının Ülkemizin teknolojik ve endüstriyel potansiyelini Dünya’ya daha iyi göstermek için çok güzel bir proje olduğunu ve aynı zamanda bu önemli adımın Ülkenin sanayisinin uluslararası alandaki rekabet gücünü artıracağını ve ülkeyi daha da ileri taşıyacağını düşündüğünü” vurguladı.


Editör: D. Analiz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar