BAŞKAN ÖZLÜ’DEN ÇÖZÜM ODAKLI BELEDİYECİLİK HAMLESİ…

Göreve geldiği günden her zaman halkın memnuniyetini esas alan yönetim tarzını uygulayan Düzce Belediye Başkanı Dr.Faruk Özlü’den halka daha iyi hizmet verebilmek ve   vatandaştan gelen taleplerin hızlıca çözümü amacıyla Düzce Belediyesi bünyesinden direk başkana bağlı bir Başkanlık Ofisi kuruldu. 

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN ÇÖZÜM ODAKLI BELEDİYECİLİK HAMLESİ…
11.09.2023 - 12:44
Güncelleme 11.09.2023 - 18:28
Özel Haber

Tüm Müdürlerin bağlı olduğu Başkanlık Ofisinin başına Faruk Özlü’nün danışmanı Üzeyir Yiğit getirildi. Belediye bünyesindeki tüm müdürlüklere yazılı olarak yapılan bilgilendirmede, “Belediyemiz tarafından yürütülen hizmetlerin öngörülen takvim süresi içinde hızlı ve vatandaş memnuniyetini esas alan bir çerçevede yerine getirilmesi maksadı ile doğrudan Başkana bağlı ve Başkana rapor edecek bir Başkanlık Ofisi kurulde ve Genel Koordinatör olarak Sn. Üzeyir Yiğit atanmıştır. Halen yürütülmekte olan projeler, mahalle toplantılarında iletilen talepler ve beyaz masaya gelen isteklerin yerine getirilip getirilmediğinin takip ve kontrolü Başkanlık Ofisi tarafından yapılacaktır.
Başkanlık Ofisi tarafından biriminize iletilen taleplerin, olağanüstü disiplin ve titizlikle ivedi bir şekilde yerine getirilmesine azami hassasiyet göstermenizi rica ederim” denildi.

Gazetemiz Köşe Yazarı olan Üzeyir Yiğit'e almış olduğu bu önemli görevde üstün başarılar dileriz. 

 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar