CEMAL ENGİNYURT AKARYAKIT ZAMLARINA "EŞEK" İLE TEPKİ VERDİ!

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, Düzce'de Siyasi Gündemi Değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Akaryakıt Zamlarıyla İlgili Espirili Bir Mesaj Gönderdi.

24.08.2023 - 16:25
Güncelleme 24.08.2023 - 17:02
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Demokrat Parti'nin genel başkan yardımcısı Cemal Enginyurt, bugün Düzce'ye yaptığı ziyarette Otantik Bahçe Kamp ve Mesire Alanı’nda, misafirleriyle bir araya geldi. Keyifli bir kahvaltı eşliğinde gerçekleşen buluşmada, Enginyurt ve konukları siyasi meseleleri samimi bir şekilde ele aldı.

Sohbet sırasında ülke gündemi, ekonomik zorluklar ve siyasi değişimler öne çıkan başlıklar arasındaydı. Enginyurt, geçtiğimiz genel seçimde CHP’nin kaybetmesi hakkında açıklamalarda bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın kendi bölgelerinde değil de Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’yla ortak hareket ederek farklı şehirlerde miting düzenlemesinin seçimi kaybetmelerinde etkisi olduğunu dile getirdi.

Enginyurt ayrıca akaryakıt zamlarının halk üzerindeki etkisine dikkat çekti. Düzce Analiz Gazetesi aracılığıyla gönderdiği videolu mesajla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. Videoda Akaryakıt zamlarının vatandaşlar üzerinde yarattığı zorluklara göndermede bulunan Enginyurt, bu siyasi mesajı esprili bir videoyla vurguladı.

 


Editör: D. Analiz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar