YENİDEN REFAH PARTİSİ ANALİZ GAZETESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Musa Peltek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Analiz Gazetesine ziyarette bulundu.

YENİDEN REFAH PARTİSİ ANALİZ GAZETESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
23.08.2023 - 15:17
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Musa Peltek ve partinin yönetim kurulu üyeleri basın ziyaretlerine başladı. Ziyaretler esnasında Analiz Gazetesi’ni de ziyaret ettiler.

Analiz Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Albayrakoğlu ve gazete koordinatörü Mücahit Özcan ziyaret esnasında orda bulundu. Musa Peltek, ziyaretinde gazetemizin 12.yaş gününü kutladı. Gazeteciliğin zorluğuna vurgu yaparak Analiz Gazetesi’ni tarafsız habercilik ilkesini benimsemesi yönünden takdir etti. Murat Albayrakoğlu nezdinde çalışan arkadaşlara başarılarının devamlılığını diledi. Murat Albayrakoğlu da parti başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri ve güzel dilekleri için teşekkür etti.

Ziyaretin devamında ülke gündeminden ve Düzce siyasetinden bahsederek önümüzdeki Belediye Başkanlık seçimleri ile ilgili sohbet ettiler.

Analiz Gazetesi ailesi olarak Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Musa Peltek  ve parti üyelerine gazetemizi onurlandıran ziyaretleri için teşekkür ederiz.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar