ÜZEYİR YİĞİT YAZDI... Güneşe Çıkma Yunus

Arkadaş “şaka mısınız?” Dedim ya gerçekten öylesiniz! Çıkma güneşe başına güneş geçiyor ne konuştuğunu ne yazdığını bilmiyorsun.

ÜZEYİR YİĞİT YAZDI... Güneşe Çıkma Yunus
5.08.2023 - 00:08
Güncelleme 5.08.2023 - 00:11
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Arkadaş “şaka mısınız?” Dedim ya gerçekten öylesiniz! Çıkma güneşe başına güneş geçiyor ne konuştuğunu ne yazdığını bilmiyorsun.

Olaya esrarengizlik katmak için iki link paylaşmış ve altına başlamışsın yazmaya…Delikanlıca cevap ver paylaştığın iki video haberini dinledin mi?

Yazdığın sorduğun soruların cevabı videolarda hem Sayın Faruk Özlü’nün anlatımında hem de Düzce TV’nin haberinde açık ve net izah ediliyor. 

Arkadaş milletin aklıyla mı oynuyorsunuz? Kavga istiyorsanız başka kapıya gidin. 

Valla iman ettim ki! Okuduğunu ve dinlediğini anlamıyorsun…

Anlamazsın çünkü kibrin ve enaniyetin boyundan kat kat büyük. Kendini birinci sınıf vatandaş görmen, eğitimle övünüp bizi cahil görüp aşağılamandan belli sanki YÖK’ten doktoranı sorgulatmadım merak etme.

Sayın Yunus Özay Er önyargı ve müzmin muhalefet kimliğinden arın ve Minarelerle alakalı soru sorduğun günden bu yana olan benim yazdıklarımı, Belediye’nin açıklamasını ve hatta paylaştığın iki linki bir daha gözden geçir anlamıyorsan. 

Vah bize… 

Belediye de görev yapan encümenlerin ne halt eder anlamış değilim. 

Yazmışsın olay ciddiyet kazansın diye linkler atmışsın. Atalarımıza göre: “Sap yemiş, saman işemişsin.” Yazdıklarını okudum. Bu şehirde ki İYİ Partili kardeşlerim adına üzüldüğümü beyan etmek isterim. Kaliteyi bilmem ama defolu bir ürünsün.  

Bak bence kısa zamanda bir klinike git. Sende şizofrenik haller var. Olmamış bir şeyi olmuş sanıyorsun. Faruk Özlü ben geldim geleli hiç seni muhatap almadı, küfür etmedi. Sana cevap yazmadı, senden bir şey istemedi… 

Atalarımız derdi ki; “Derisiyle dalaşıyor” şu özentilerinden vazgeç geçmişte dedim bir mafyaya özenip eline kamera tripot alıp dolanmak sana bir şey kazandırmaz. Sen ki korkudan partini CHP’ye peşkeş çekip çektiğin adama da yeteri kadar destek vermemiş bir siyasi numunesin. 

Basına çıkan ve tezhip edilmeyen haber demişsin… siz üç kişi birbirinizi mi eğlendiriyorsunuz? Paylaştığın linkleri ve belediyenin resmî açıklamasını oku. “Yaradan Rabbinin adıyla oku” (Alak-1) ki! Hakikati göresin ve iftira nitelikli ön yargılarından arınasın. 

Sana diyecek bir şeyim kalmıyor. Sarhoşlardan uzak dur, goygoy yapma, akıllı insanlarla istişare et, eski huylarından vazgeç, az Dubai’ye yolladığın şeylerin sefasını sür. Yalan dünya ölümlü dünya… Hakka girme! 

Dip Not: Cahit Aydın Abi çok gereksiz zamanda ve yerde zıplamışsın. Gereksiz konuşmuşsun, anlattıklarında ne bilgi var ne de siyaset. Boşver sen keçilerine bak. Seni yanında görmek isteyen arkadaşların gazına gelme.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar