ÖZKAN ÇAKIR'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Ak Parti Aday Adayı Özkan Çakır, Diğer Aday Adaylarıyla Kahvaltıda Buluşarak Süreci Değerlendirdi

ÖZKAN ÇAKIR'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ
17.07.2023 - 12:47
Güncelleme 17.07.2023 - 13:31
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Ak Parti aday adayı Özkan Çakır, aday adaylığı sürecindeki yoğun çalışmaları ve çekişmeli yarışta diğer aday adaylarıyla olan iyi ilişkileriyle dikkat çekmişti. Aday adaylığı sürecinde birçok dernek ve kuruluşu ziyaret ederek oy talebinde bulunmuştu. Geçtiğimiz Cumartesi günü, Mutfak Sanatları Merkezi'nde düzenlenen kahvaltı programıyla birlikte, Çakır, yarıştığı aday adaylarını bir araya getirdi.

Kahvaltı programında, aday adayları birbirleriyle süreci değerlendirme fırsatı buldu. Özkan Çakır, diğer aday adaylarına teşekkür ederek, birlikte geçirdikleri süre boyunca sağladıkları uyum ve işbirliği için minnettarlığını ifade etti. Toplantıda, seçim sürecinde yaşanan deneyimler paylaşıldı ve birbirlerine başarılar dileğinde bulunuldu.

Özkan Çakır, yaptığı açıklamada, "Aday adaylığı sürecinde diğer aday adaylarıyla olan samimi ilişkilerimiz ve uyumlu çalışmalarımız bizi gururlandırıyor. Bu kahvaltı programında bir araya gelerek birlikte geçirdiğimiz süreyi değerlendirdik ve birbirimize teşekkür ettik. Bu deneyimler, partimize ve milletimize daha iyi hizmet etmek adına bizlere güç verdi. Birlikte çalışma ve dayanışma ruhunu koruyarak, seçim sürecinde başarıya ulaşacağımıza inancım tamdı. Seçilen arkadaşlarımızdan Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk’ün mecliste bizleri en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Şimdiden kendilerine başarılar dilerim. Ayrıca, ihtiyaç halinde elimden gelen yardımı sağlayacağım. Her zaman Düzce halkının hizmetinde olacağım. Düzce'nin kalkınması ve gelişmesi için çalışacağım." şeklinde konuştu.

 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar