SİNAN DOĞAN : Çok onurlu ve sorumlu bir GÖREV için karşınızdayım.

Değerli Cumhuriyet Halk Partililer, Kurucu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bize emanet ettiği ÜLKEMİZİN özgürlükçü, bağımsız, yılmaz NEFERLERİ, Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

SİNAN DOĞAN : Çok onurlu ve sorumlu bir GÖREV için karşınızdayım.
24.06.2023 - 16:05
Güncelleme 24.06.2023 - 16:35
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Çok onurlu ve sorumlu bir GÖREV için karşınızdayım.
*
Değerli Cumhuriyet Halk Partililer,
Cumhuriyet Halk Partisi bu ülkenin bağımsızlığını ve özgürlüğünü temsil eden partidir. Bu partinin her bir üyesi de çıkışını ve gücünü Kuvâ-yi Milliyeden alan Mustafa Kemal’in askerleridir. Bu partinin diğer partilerden en önemli farkı Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir şahıs partisi olarak kurulmamasıdır. Bir dava ve o dava ile ilişkili ilkelerin partisi olarak kurulmuştur.  
*
Bugün artık Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve toplumu ağır krizler, çözümsüz sorunlar, dağılmış geniş kitleler, ayrışmış kimliklerle bir yol ayrımındadır. Bu nedenle bizlere büyük sorumluluk düşmektedir.
*
Bu yıl 9 Eylül’de, Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümünde, 100. Yaşını kutlayacak olan dev çınarımız, Cumhuriyet Halk Partimiz, ülkemizin aydınlık yarınlarının inşa edilebilmesi için, daha fazla çalışmak zorundayız.
*
Ülkemiz sadece ekonomik anlamda değil; siyasi, hukuk, eğitim, sağlık alanında da derin bir bozulma, çürümüşlükle, yozlaşmayla karşı karşıyadır. 
*
Seçim sürecinde, iktidar partisinin bırakın demokrasiyi, toplumsal barışı tehlikeye atmak gibi bir kaygısı olmadığını gördük. Belli ki bundan sonra da aynı anlayış devam edecek.

Değerli Cumhuriyet Halk Partililer,
Bildiğiniz üzere 15 gün arayla 2 seçim geçirdik. 46 yıl sonra Düzce ili olarak Cumhuriyet Halk Partisinin ve Millet ittifakının ilk milletvekilini kazandık. Bu bağlamda tüm ittifak partilerinin il ve ilçe teşkilatlarına teşekkürü borç bilirim.
Şimdi oturma zamanı değildir. Kongrelerden sonra Milletvekilimiz İl-İlçe başkanımız, Meclis üyelerimiz, Kadın kollarımız, Gençlik kollarımız ve tüm üyelerimiz ile meydanlara inerek Belediye başkanlıkları, belediye meclis üyeleri ve İl genel meclisi üyelikleri için çalışmalıyız.
Ben, Kuvâ-yi Milliyenin bir neferi, Mustafa Kemal’in bir askeri olarak, Atatürkçü çizgimle değişimin öncüsü olmaya karar verdim. 
*
Ben Sinan Doğan olarak, Merkez İlçe Başkanlığı Adaylığımı açıklarken; 
*- Bu ülkede kimsenin geçmişine, mezhebine, inancına, yaşam tarzına bakmayan,
*- İlkeli, dürüst, namuslu,
*- Gerçek bir demokrat olmaya,
*- Eşitlik, özgürlük, adalet, laiklik gibi temel değerleri benimseyen anlayışla,
*- Ülke yararını her türlü kişisel çıkarın üstünde tutmaya
SÖZ VERİYORUM.
SİNAN DOĞAN


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar