Düzce milletvekili Talih Özcan Dışişleri Komisyonuna seçildi

Türkiye Büyük Millet Meclisinin bugünkü genel kurul toplantısında Komisyon üyelerinin seçimi yapıldı. Dışişleri Komisyonuna seçilen Talih Özcan daha sonra en yaşlı üye sıfatıyla Komisyonu geçici olarak başkanlık etti.

Düzce milletvekili Talih Özcan Dışişleri Komisyonuna seçildi
15.06.2023 - 10:30
Özel Haber

Komisyon başkanlığı seçimlerinin ardından Komisyon Başkanlığına seçilen Fuat Oktar tarafından  görevi teslim etti.
Yapılan toplantı sonunda Dışişleri komisyon başkanlığına seçilen Fuat Oktar tarafından tebrik edilen Düzce Milletvekili Talih Özcan da kendisine teşekkür etti. Yeni dönemde birlikte çalışarak Türkiye’nin dış ilişkilerinde başarılı olması için katkıda bulunacaklarını belirttiği konuşmasın da;  “Genel kurulumuzca Dışişleri komisyonuna seçilen tüm arkadaşlarımı kutluyorum. En yaşlı üye olarak komisyonumuzun çalışma dönemi içerisinde ülkemize yararlı hizmetlerde bulunması ve çıkarlarımıza uygun kararlar alması en büyük temennimdir.” dedi


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar