Erdoğan Bıyık ve İbrahim Canpolat Türk-Arap İşbirliği Zirvesine Katıldı

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, İstanbul Pullman Kongre Salonunda bu yıl 19. Su düzenlenen Türk-Arap İşbirliği Zirvesi ile Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı, Tarım ve Tarım Teknolojileri Fuarı açılış programlarına katıldı.

Erdoğan Bıyık ve İbrahim Canpolat Türk-Arap İşbirliği Zirvesine Katıldı
14.06.2023 - 15:25
Özel Haber

TÜRAP Genel Başkanı Sabuhi Attar’ın davetiyle katılınan programlarla ilgili görüşlerini dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Arap yarım adası ticari olarak büyük potansiyele sahip. Türkiye’nin Arap coğrafyasındaki imajı da çok iyi durumda. Bu ve benzeri işbirliği zirvelerini önemli buluyoruz. İş insanlarımızın bu potansiyelden faydalanmaları gerektiğine inanıyoruz. Dünya artık büyük bir köy haline geldi. Global pazardan Düzce’deki iş insanlarımızın da hak ettikleri payı alabilmeleri adına Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu tür etkinlikleri yakından takip ediyor, oluşabilecek fırsatları üyelerimize aktarmaya gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar