BAŞKAN CEMŞİT'TEN TEŞEKKÜR MESAJI: DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine ilişkin değerlendirmede bulunarak, çalışmalarından ötürü CHP Düzce İl ve İlçe Örgütlerine, Millet İttifakı Ortaklarına teşekkür etti. Başkan Cemşit:" Mücadelemiz de çalışmalarımız da devam edecektir." dedi.

BAŞKAN CEMŞİT'TEN TEŞEKKÜR MESAJI: DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR!
29.05.2023 - 16:22
Özel Haber

Başkan Cemşit, Cumhur Başkanlığı seçim sonuçlarının ardından değerlendirmede bulundu. Her zaman halkının yanında ve hizmetin de olacağını belirten Cemşit öte yandan CHP Düzce Örgütlerine ve Millet İttifakı Ortaklarına da teşekkür ederek şunları söyledi:"  Eşit şartlarda olmasa da bir seçimi daha arkamızda bıraktık. Halkımız kararını verdi. Bizler de demokrasimize sahip çıkıyor ve çalışmalarımıza her ne olursa olsun hız kesmeden devam ediyoruz. Ben bu süreçte her zaman yanımızda olan, çalışmalarımıza destek veren, bizlerle kapı kapı dolaşan, yaz kış, çamur kar, yağmur güneş demeden halk için çalışan tüm CHP İl ve  İlçe Örgütlerine, Millet İttifakı Düzce İl ve İlçe Teşkilatlarına, gençlik kollarına, kadın kollarına, sandık başında duranlara, gönüllü müşahitlere, hiçbir talepte bulunmadan bizlerle emek veren gönüllü vatandaşlarımıza, genç liselilere, bizleri en iyi şekilde ağırlayan hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Unutmayalım ki değişmeyen tek şey değişimdir. Bizler de bu değişimin içerisinde olacağız. Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri hepimiz için hayırlı ve uğurlu olsun." dedi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar