CUMHUR İTTİFAKINA YIĞILCA’DA COŞKULU KARŞILAMA YIĞILCA’DAN REİSE HEP DESTEK TAM DESTEK EL ELE, KOL KOLA, OMUZ OMUZA TÜRKİYE YÜZYILINA

Cumhur İttifakı Düzce İl Başkanları,Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine yönelik saha gezilerini eksiksiz şekilde sürdürüyor. 28 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlere 5 gün kala Yığılca’da vatandaşlarla buluşan ittifak heyet, coşku ile karşılandı. Cumhur İttifakı, 28 Mayıs 2023 Pazar günü ikinci turu gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri çerçevesinde saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

CUMHUR İTTİFAKINA YIĞILCA’DA COŞKULU KARŞILAMA YIĞILCA’DAN REİSE HEP DESTEK TAM DESTEK EL ELE, KOL KOLA, OMUZ OMUZA TÜRKİYE YÜZYILINA
23.05.2023 - 16:57
Güncelleme 23.05.2023 - 17:00
Özel Haber

AK Parti, MHP, Yeniden Refah Partisi ve DSP il başkanları, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim sürecinde gezilmedik ilçe, belde, mahalle ve sokak bırakmadan istikrarın sürmesi için vatandaşlarla el ele kol kola omuz omuza Türkiye Yüzyılına ilerliyor.

Heyet, Yığılca ilçesini ziyare ederek Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve AK Parti İlçe Başkanı  Dursun Albayrak’ın ev sahipliğinde, beraberlerinde Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük ve İGM Üyeleri ile birlikte vatandaşlarla biraraya geldi.

İlçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla ayak üstü sohbet eden ve Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde,14 Mayıs seçimlerinde Düzce’den Cumhurbaşkanına en yüksek oyun çıktığı Yığılca’da yeni bir rekor kırmak için Yığılcalıların desteklerini istedi.

Gün boyu süren ziyaretlerde Yığılcalı vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ve teveccühle karşılanan Cumhur İttifakı heyeti, Yığılca’nın Türkiye Yüzyılına yürüyüşte kendisine yakışanı yapacaklarından emin olduklarını da paylaştı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar