2.TURDA'DA SAHADAYIZ...

8 Mayıs 2023 tarihinde seçimin 2. Turunda ülkemiz ve milletimiz için Lider ve Güçlü Türkiye bilinciyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

2.TURDA'DA SAHADAYIZ...
17.05.2023 - 14:54
Özel Haber

Kıymetli hemşehrilerim,

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde, öncelikle milletvekili adaylarımıza, ilçe ve belde başkanlarıma, il yönetimi ve ilçe yönetim kadrolarımıza, Kamu-Sen ve Türkav temsilcilerine, Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve yönetimine, Belediye Başkanlarıma, İl genel meclisi üyelerime, belediye meclis üyelerime, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, lise yıllarımda başladığım gönül verdiğim davamın içinde bulunan tüm dava arkadaşlarıma ve dostlarıma genci yaşlısı, büyüğü küçüğü demeden ülkücü hareket için emek vermiş, teşkilatımıza bir damla bile su taşıyan degerli Düzce'li hemşehrilerimize ve gönüllerde taht kurmuş ülkücü harekete mensup omuz omuza mücadele  verdiğimiz, eşimize, dostumuza akraba ve talukatlarımıza göstermiş oldukları özveri ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Milletin göstermiş olduğu irade bizi sonuca getirmiştir.  Seçimin kazananı kaybedeni olmaz, hizmet yarışında söz milletindir. 28 Mayıs 2023 tarihinde seçimin 2. Turunda ülkemiz ve milletimiz için Lider ve Güçlü Türkiye bilinciyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm teşkilat kademelerimizle beraber sahada olacağız. Allah birlik ve bütünlüğümüzü bozmasın. Bizleri galip ve muvaffak eylesin.

MHP DÜZCE İL BAŞKANI
İlhami CABOĞLU


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar