“GENEL BAŞKANIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Cumhurbaşkanı adayı Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin adaylıktan çekilmesini açıklamasının ardından, partisinin İl Başkanı Erdinç Cihat Alemdar’dan açıklama geldi. Memleket Partisi Düzce İl Başkanı Alemdar yaptığı açıklamada, “Daha yüksek sesle Atatürk'ün evlatlarını meclise göndereceğiz. Aldığı bu kararda Genel Başkanımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

“GENEL BAŞKANIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ”
12.05.2023 - 10:56
Özel Haber

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği seçimlerine az bir süre kala,Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesi, siyasette deprem etkisi yarattı.nce’nin adaylıktan geri çekilmesinin ardından açıklama yapan Memleket Partisi İl Partisi Erdinç Cihat Alemdar, “Görünen odur ki Ülkemizde temiz siyaset yapmak imkansız hale gelmiştir” diyerek sert sözler sarf etti.“ Memleket Partisi bu ülkenin sigortasıdır. Söylenen sözler hâlâ geçerlidir. Bu ülke bu muhalefetten de bu iktidardan da kurtulmalıdır. Görünen odur ki Ülkemizde temiz siyaset yapmak imkansız hale gelmiştir. Bir Cumhurbaşkanı adayının itibari korunamamıştır. Savcılar, siyasiler ve medya bu karalama kampanyasına sessiz kalmış, çanak tutmuştur. Olası bir seçim kaybında günah keçisi olarak, Muharrem İnce ve biz Memleket Partililer günah keçisi ilan edileceği iftiraların, artarak devam edeceği görünmüştür. Biz Memleket Partisi olarak Atatürkçülerin ve bu ülkeyi sevenlerin mecliste olması gerektiğini savunuyoruz. Memleket Partisi adına aldığım görevimi daha bir gururla yürütmeye devam ediyorum. Bildiğimiz doğruları haykırmaya devam edeceğiz. Daha yüksek sesle Atatürk'ün evlatlarını meclise göndereceğiz. Aldığı bu kararda Genel Başkanımızın yanında olmaya devam ediyoruz.”


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar