SEÇİME DOĞRU

Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimine 1 hafta gibi bir süre kaldı. Millet İttifakı olarak yoğun bir tempoda, seçimin öneminin bilincinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Milletvekili Adaylarımızı vatandaşlarımız ile bir araya getiriyoruz.

SEÇİME DOĞRU
6.05.2023 - 16:59
Özel Haber

‘’ Sana Söz!’’ diyerek çıktığımız bu yolda çalışmalarımızın meyvesini almak niyetindeyiz. Ancak bizim için asıl süreç 14 Mayıs’tan sonra başlıyor. Ülkemizin ve şehrimizin her alanda kalkınmasına, huzur ve barış ortamının sağlanmasında bizlere büyük görevler düşüyor. 14 Mayıs’ta ülkemizi demokrasi ile taçlandırma hedefindeyiz. Kırmadan dökmeden, ayrıştırmadan bir seçim süreci geçiriyoruz. Hakaretlere, iftiralara kulağımızı kapattık. Tek bir hedefimiz var, ayrışmadığımız, kavga etmediğimiz, hukukun üstünlüğünün sirayet ettiği bir Türkiye inşa etmek.

Biliyorsunuz Düzce’de Millet İttifakı tek liste olarak Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında seçime giriyor. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek bu süreçte çok önemli. Düzce’den meclise göndereceğimiz vekillerimiz sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin değil, Düzce’nin vekilleri olacaklar. Vekillerimize 14 Mayıs’tan sonra çok büyük görevler düşüyor. Bu bilinçle yola çıkan adaylarımızın olması bizleri mutlu ediyor.

Talih Bey siyaset ve yönetim anlamında çok tecrübeli bir adayımız. Vatandaşla yaptığı görüşlerde bu güveni verebilen bir siyasetçi. Düzce’nin değişimi ve dönüşümünde büyük katkıları olacağına inanıyorum.

Aslıhan Hanım’ın enerjisini hayranlıkla takip ediyorum. İnsan ilişkileri kuvvetli bir adayımız. Genç yaşı ve enerjisi ile ilerleyen yıllarda Düzce siyasetinde adından çok söz ettireceğine inanıyorum. Aslıhan Hanım’ın mecliste olması Düzce’ye değer katacak.

 

Jale Hanım benim yol arkadaşım. Bu süreçte birçok şeyi birlikte göğüsledik. Her fırsatta söylüyorum, kadınların siyasette varlığı bizleri çok heyecanlandırıyor. Jale Hanım aynı zamanda Kadın Örgütümüzün de başında. Çalıştığımız bu süreçte görüyoruz ki iyi bir liderlik sınavı veriyor. Jale Hanım gibi duruşu olan kadınların mecliste bizleri temsil etmesi çok önemli.

 

Bu vesile ile adaylarımızın seçim çalışmaları sürecinde, desteklerini esirgemeyen, Millet İttifakının değerli il başkanlarına da teşekkürü bir borç bilirim.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar