AK PARTİ'DEN SÜPRİZ İSTİFALAR

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, aday adaylığı için istifasını sunan Akçakoca, Çilimli, Gümüşova ve Merkez ilçe başkanlarına, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için yapılan görüşmeler neticesinde Akçakoca İlçe Başkanımız Esvet Sarıoğlu, Çilimli İlçe Başkanımız Orhan Kansız, Gümüşova İlçe Başkanımız Özgür Ören ve Merkez İlçe Başkanımız Mehmet Gül, aday adaylığı başvurusu yapmak üzere 21.09.2023 tarihinde İlçe Başkanlığı görevlerinden istifalar

AK PARTİ'DEN SÜPRİZ İSTİFALAR
22.09.2023 - 19:09
Güncelleme 22.09.2023 - 19:12
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için yapılan görüşmeler neticesinde Akçakoca İlçe Başkanımız Esvet Sarıoğlu, Çilimli İlçe Başkanımız Orhan Kansız, Gümüşova İlçe Başkanımız Özgür Ören ve Merkez İlçe Başkanımız Mehmet Gül, aday adaylığı başvurusu yapmak üzere 21.09.2023 tarihinde İlçe Başkanlığı görevlerinden istifalarını sunmuşlardır.
Hizmete sevdalı insanların bulunduğu AK Parti çatısı altında, Büyük ve Güçlü Türkiye idealine omuz veren İlçe Başkanlarımıza bugüne kadar üstlendikleri görevler, davamıza ve kutlu yürüyüşümüze olan katkıları için şükranlarımı sunuyorum.
Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde İlçelerimizde yaşanacak bayrak değişim sürecine 23 Eylül itibariyle temayül yoklamaları ile başlayacağız, şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. ifadelerinde bulundu.

Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar