BOĞAZİÇİNİ DEĞİŞTİRECEĞİM

Boğaziçi beldesi için seçim heyecanı her geçen gün artıyor. Yeniden Refah Partisi'nin adayı Mehmet Kütükoğlu, Boğaziçi'nin geleceği için önemli projelerle ortaya koydu. Kendine güveni, projeleri, halka verdiği önemi izlendiğinde bir adım öne çıkıyor.

BOĞAZİÇİNİ DEĞİŞTİRECEĞİM
20.03.2024 - 11:47
Haber Merkezi

Kütükoğlu, uzun yıllardır görevde olan şu anki başkan İbrahim Özcan'a karşı cesurca yarışıyor.
Mehmet Kütükoğlu'nun en önemli hedeflerinden biri, Boğaziçi'nin alt yapısını güçlendirmek ve çevreyi temizlemek. Boğaziçi’ne doğalgazı getirip halkın hayatını kolaylaştırmak. Bunların yanında, içme suyu hatlarını güçlendirmek, kanalizasyon sistemini güncellemek, yolları tamir etmek ve çevre temizliği için düzenli temizlik kampanyaları yapmak istiyor.
Ayrıca, Kütükoğlu'nun turizm ve kültürel mirası koruma konusundaki planları da dikkat çekiyor. Boğaziçi'nin Laz kültürü ve doğal güzellikleri turizm için potansiyel taşıyor. Kütükoğlu, bu potansiyeli değerlendirmek için Laz kültürünü tanıtmak, tarihi ve doğal yerleri ortaya çıkarmak, korumak ve turizm altyapısını geliştirmek istiyor.
Boğaziçi geçilecek değil mola yapılacak bir lokasyon olacak. Günde onbinlerce aracın yüzbinlerce insanın geçtiği böylesi özel lokasyon transtit geçiş noktası olmayacak. İnsanlar duracak, kahvesini içecek alışverişini yapacak ve inanıyorum ki konaklayacak hale getireceğim. 
Kütükoğlu aynı zamanda, gençlerin eğitim ve iş bulma şansını artırmayı da amaçlıyor. Bunun için okul öncesi eğitimi geliştirmek, gençlere mesleki eğitim kursları ve atölyeler sağlamak istiyor. Neden daha güçlü Boğaziçi olmasın ki. Küçük beldemizi büyük enerjiye çevireceğiz. 
Sosyal yardım ve dayanışma projeleri de Kütükoğlu'nun listesinde yer alıyor. Dezavantajlı gruplara yardım etmek, gıda ve giysi yardımı yapmak, sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştırmak istiyor. Bu beldede kimse kimseye muhtaç olmayacak. Biz kimsenin fark etmediği gözlerle tespit edeceğiz ve ihtiyaç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracağız. 
Son olarak, tarım ve kırsal kalkınma projeleri de Kütükoğlu'nun dikkatini çekiyor. Tarımsal eğitimler düzenlemek, tarım arazilerinin verimliliğini artırmak ve tarım ürünlerini pazarlamak için çalışmak istiyor. Bir dönüm tarla nasıl daha çok verim üretecek onu araştıracağız. Araştırmakla kalmayacağız çözümler üretecek hayata geçireceğiz. 
Mehmet Kütükoğlu'nun liderliğinde, Boğaziçi beldesi için heyecan verici bir dönem başlıyor. Kütükoğlu, halkın yaşam kalitesini artırmak ve beldeyi daha iyi bir geleceğe taşımak için çalışacak.

ÖZETLE HERKESE SÖYLEYEBİLİRSİNİZ. HAZIRLANIN KAZANIYORUZ, diyor


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar