Hizmet Zamanı! Düzköy'e Değer Katmak İçin Yola Çıktık

Sevgili Düzköy halkı,

Hizmet Zamanı! Düzköy'e Değer Katmak İçin Yola Çıktık
20.03.2024 - 12:46
Haber Merkezi

Sizlerle birlikte köyümüzü daha güzel bir yere dönüştürmek için yola çıkıyoruz! Biz, genç, saygın ve sevilen simalar olarak, köyümüzün değerlerine değer katmak için buradayız. Siyasetten gelen deneyimimiz ve bürokrasi ile kurum yönetimi konusundaki bilgimizle, köyümüzdeki sorunları çözmek için kararlıyız.

Alt yapı, su yolu, gençlerimize yönelik sosyal aktiviteler ve daha fazlası için elimizden geleni yapacağız. Ancak bunu yaparken sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sizlerle birlikte, köyümüzü daha yaşanabilir bir yer haline getirebiliriz.

Ekibimiz:

  • Suat Dudak:
  • Hüseyin Yaz:
  • Bekir Yavuz:
  • Mustafa Yılmaz:

Sizlerle birlikte, köyümüzün eksikliklerini gidermek için yola çıktık. Her birinizin fikirlerine ve desteğine ihtiyacımız var. Lütfen bizimle iletişime geçin, sorunlarınızı ve önerilerinizi paylaşın. Birlikte çalışarak, Düzköy'ü daha iyi bir yere dönüştürebiliriz.

Hizmet Zamanı! Sizleri değişim için bize katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla, [ÖMER ZENGİN  ve DÜZKÖY MUHTAR ADAYI]


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar