Üzeyir Yiğit Yazdı "Sıra Sende Yunuz Efendi"

Arkadaşlarım kızıyor Yunuz, Çikolatacı birde Keleş başka derdin yok mu diye? Allah başka dert vermesin, zaten bu arkadaşları da dert diye görmedim hiç. Can sıkıntısına ilaç, Düzce de iş yoğunluğunda stres atıyorum eğlence bir yandan.

Üzeyir Yiğit Yazdı  "Sıra Sende Yunuz Efendi"
15.01.2024 - 20:55
Güncelleme 16.01.2024 - 01:11
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Dostlarım istiyor ki belediye icraatları, seçim projeleri, bazı siyasi yazılar yazayım ve susayım. 

Abi hani Keleş diyor ya “kamu zararı yapıyorlar, billboardları bize vermiyor.” Siyaset yapıyor halka hesap veriyoruz!

İki senesi pandemi yasakları, seller, deprem derken tükenen beş yılın hesabını vatandaşa vermeyelim mi? 

Ne diyorsunuz, derdiniz ney? 

Arkadaşlar, yazmadığım şeyleri açık hava ilanlarıyla zaten duyuruyoruz. Sosyal medya hesaplarından arkadaşlarım her gün eskisi yenisi diye değişen Düzce’yi vatandaşın beğenisine sunuyor. 

Köşkleri, kasrıları , konakları herkes biliyor. 

Yunuz yazmış beş tane bitirdiğin iş demiş. Zalımsın sahte doktor.

Sen önce dolandırdığın seçmenini ikna et. Ben seni her halükârda ikna ederim ama edemeyebilirim de gözünle görsen inkâr eder, görmediğini de iftira edersin sen. Ha yalancılarla kurmaya çalıştığın her tezgâh, seni paklamaz senin günahın sana yeter. 

Ama ikna kabiliyetin iyi senin… Ya da Keleş’in mahareti hani senin yakın arkadaşlarına “bu istişare ekibi boş” makam veremedik bari kendilerini bi şey sansınlar diye kurmuştun ya onları Keleş’e nasıl ikna ettin? 

Bu senin istişare ekibinden, akşam sabah Keleş’e söven hatta aday diye kimseye demeden açıklama yaptığında “Yok artık daha neler?” diyen kişileri Belediye Meclis Üyeliğine kim ikna etti? Valla merak ediyorum. 

Yunuzzz sahi sen bu istişare ekibine ne danışıyorsun? Keleş’i bile saklamışsın. 

İsmail Özcan A.’ı nasıl ikna oldu mesela ya da Ahmet Ç. merak ediyorum abi Varol A.’ya ne dediniz? 

Sen ikna ettiysen aferin. Neticede önceden yönetime almayıp siz danışma kurulusunuz diye paye verip dolandırmıştın. Şimdi bir daha becerdiysen bravo.

Ama sanırım Keleş’in mahareti.

Çünkü İsmail Keleş açıklanınca sosyal medyada “Öyle bir ihtimal yok” demişti geçen genel seçimlerde MHP'de adı geçince yanında ettikleri küfürleri sen de. O zaman bile danışma kuruluna diyemedin “Bende teklif ettim ama o MHP’yi tercih etti, nasipse yerel seçimde bizde” diye

Varol A. diyor ki “Ayağına gittiniz. Aklımla oynamayın…” daha neler neler. 

Keleş hep der kimseyle küs kalamam evet doğru diyor o sebeple bu zevatları hatta Sevil T. B.’yu bile kendisi ikna etmişti diye düşünüyorum. 

Ah Çikolatacı seni kontenjana yazma kararı almışlar kesin girersiniz 😊

Kimsenin kimseye güvenmediği bir parti haline getirdiniz partiyi. Emeği parası olan herkesi harcadınız.

Sıra sende Yunuz Efendi, Keleş seni yollar Nisan’a daha dur kavganız başlamadı. 

Çikolatacı umreye hazırlan bendensin!


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Hüdaver Tekin
    Hüdaver Tekin
    15.01.2024 22:08

    Ağzından bal damlıyor. Bu kurnaz takımının yönetiminden arkadaşlar diyor ki "ben oy verirsem şerefsizim". Büyük konuşma diyorum. Yok yok bizi keriz sananlara cezayı kesmeden partiden ayrılmayacağız. Ve golü biz atacağız. Göreceksiniz dedi........ Göreceğiz........ Çikolatacı

Haber İhbar