Kalp merkezi açılıyor!

Düzce’de sağlık alanında müjdelere bir yenisi daha eklendi. Düzce’ye Kalp Merkezi açılacağı müjdesini AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk duyurdu.

Kalp merkezi açılıyor!
21.12.2023 - 10:33
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Sağlık alanında bölgenin en iyisi olma yolunda ilerleyen Düzce’de son dönemde yapılan çalışmalar Düzcelilerin takdirini topluyor. Sağlık alanında kadro ve cihaz takviyeleri, Ağız ve Diş Hastanesi, Muncurlu’ya çocuk acili-yoğun bakımı ile kadın doğum servisi gibi adımların ardından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki önemli bir eksiklik olan anjiyo cihazına kavuştu.

2022 yılında ön ruhsatı Sağlık Bakanlığı tarafından verilen devlet hastanesi içinde ‘Kalp Merkezi’ne nihayet kavuştu. Kalplere dokunan müjdeli haberi AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk sosyal medya hesabından paylaştı.

Öztürk: “ Uzun süredir beklediğimiz , Kalp Merkezimiz için ilk adım olan Anjiyo Cihazımız Düzce Atatürk Devlet Hastanemize geldi. Tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

KALP MERKEZİ ÖNEMLİ BİR İHTİYAÇTI

Uzun yıllar Düzce’de kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden isimler konuşulmuş, anjiyo cihazında yaşanan sıkıntı nedeniyle acil müdahalelerde gecikildiği iddia edilmişti. Hastane yetkilileri bu durumu doğrulamasa da, konuyla ilgili yaşanan olumsuzluğu ortadan kaldırmak ve Düzce’nin önemli bir eksiği olan kalp merkezi için çalışmalara başlamıştı. Düzcelilerin uzun süredir beklediği kalp merkezi çalışmaları tamamlandı. Merkez için önemli bir adım olan anjiyo cihazı Devlet hastanesine geldi.

 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar