SANATA DEĞER VEREN BAŞKAN'DAN ÇOCUKLARA KARNE ÖDÜLÜ

MSA Film Sahibi, Yapımcı Murat Albayrakoğlu’nun sponsorluğunu üstlendiği Özgürlüğün Sesi-Bilal Habeşi film gösterimine katıldık. BAE yapımı, İslam coğrafyasının ilk uzun metrajlı animasyon filmi olma özelliğini taşıyan bu eser Düzceli hemşehrilerimizle buluşmaya devam edecek.

SANATA DEĞER VEREN BAŞKAN'DAN ÇOCUKLARA KARNE ÖDÜLÜ
26.01.2024 - 19:31
Özel Haber

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığımız Tanıtım Medya ve Teknoloji Birim Başkanlarımızca düzenlenen Karne Hediyesi Sinema günü etkinliğimizde, çocuklarımızı mutlu edecek her türlü detayı ve desteği veren Düzce Belediyesine, Çocuklarımıza her daim moral,motivasyon,emek veren Düzce Belediye Başkanımız Dr Faruk Özlü’ye, Gençlerimizi bir araya getiren Kadın Kolları Başkanımız Av Şulenur Kubilay Yılmaz’a , Analiz Gazetesi MSA film Yapımcısı Murat Albayrakoğlu’na ve tüm katılımcı Çocuklarımıza teşekkür ediyoruz 🌸

Filmin ilk izleyicisi olan Kıymetli Cumhurbaşkanımız ve Hanımefendinin çocuklarımıza gerçek kahraman arayışında Bilali örnek olmaları mesajıyla..

Sevgiyle çocuklar 🌸🩵♥️


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar