SADULLAH ÜNSAL'A YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ.

“Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal'a, yaptığı haberden dolayı saldırı yapıldı.

SADULLAH ÜNSAL'A YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ.
19.03.2023 - 23:25
Güncelleme 22.03.2023 - 13:06
Haber Merkezi

3 kişi tarafından darp edilerek yaralanan  Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal'a geçmiş olsun diyoruz.

Tüm dünya Halkkarının haber alma özgürlüğündeki en önemli  araç süphesiz basındır. Yerel basında emek vermenin ne kadar meşakatli olduğunu bir basın gurubu olarak çok iyi biliyoruz. Basınımıza yapılan bu saldırıyı şiddetle kınamanın ötesinde red ediyoruz. 

Bugün Sadullah Ünsal yarın başka bir gazetecimizin darp edilmesini düşünmek de istemiyoruz.  Basına karşı yapılan her türlü baskının karşısında olacağımızı bir kez daha haykırmak istiyoruz.  Basını bir silah olarak kullanan yapılara da karşı da aynı şekilde karşı duracağımızı da ifade etmek istiyoruz. 

Basınımızın sesinin kısılmasına karşı hep dik duracağız. Sorumluların bir an önce yargı önüne çıkmasını arzu ediyor. Sadullah Ünsal'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

Düzce Analiz Gazetesi

 


Editör: D. Analiz
Haber İhbar