Dernek Başkanlarından Cemiyete ziyaretler sürüyor

Düzce’de faaliyet gösteren 4 hemşehri derneği Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Düzce’de faaliyet gösteren Düzce Haymanalılar Derneği Başkanı Erkan Yılmaz, Düzce Karslılar Derneği Başkanı Yalçın Top , Erzurumlular Derneği Başkanı Osman Kucur,  Ağrılılar Derneği Başkanı Salih Balkıs  ve yönetim kurulu üyeleri Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Dernek Başkanlarından Cemiyete ziyaretler sürüyor
14.03.2023 - 08:57
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini ileten Başkanlar Düzce' de kültürel faaliyet olarak festival duzenleyeceklerini, doğu yöresine geziler organize edeceklerini, örf adet gelenek ve göreneklerin genç nesillere aktarımı için projeler hazırladıklarını ifade ettiler. Özellikle Afet bölgesine maddi ve manevi desteklerinin devam edeceğini de belirttiler.

Ziyarete ayrıca Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Hülya Çiçek Arıkboğa, Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt’da katılım sağladı.
Hemşehri Dernekleri ayrıca Hülya Çiçek Arıkboğa' yı basın sözcüsü olarak seçtiklerini ve kültürel projelerin Düzce’de hayata geçirilmesiyle ilgili tüm duyuruların  Gazeteciler  Cemiyeti vasıtasıyla gerçekleştireceklerini belirtti.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar