UNUTULMADILAR…

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz İlknur AYNAN’ın öncülüğünde, depremden etkilenen kadın ve çocuklarla bir araya gelerek çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kültür ve Turizm Müdürlüğünün organizasyonunda, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerin ardından Düzce’de misafir edilen kadın ve çocukların katılımıyla Zahidül Kevseri Kız Öğrenci Yurdunda çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 UNUTULMADILAR…
9.03.2023 - 15:56
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00


Zahidül Kevseri Kız Öğrenci Yurdunda düzenlenen etkinlikler çerçevesinde; Nefes Teknikleri Eğitmeni Siynem ÖZARFAT tarafından “Hala Buradaysan Hayata Katabileceğin Bir Şeyler Var” adlı sunum ve nefes alma egzersizleri katılımcılarla birlikte uygulamalı olarak gerçekleştirildi.

Ekinliklerin ardından, İl Müdürü İlknur AYNAN, Nefes Teknikleri Eğitmeni Siynem ÖZARFAT’a katkılarından dolayı teşekkür belgesi ve çiçek takdim etti. Sonrasında katılımcılara çiçek takdim ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

İl Müdürü, AYNAN, etkinliğe ev sahipliği yapan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkürlerini sundu.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar