Düzce Üniversitesi’nden Deprem Bölgelerine Büyük Destek

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve birçok ilimizi olumsuz etkileyen depremlerde Düzce Üniversitesi, afet bölgeleri için önemli sosyal sorumluluk faaliyetlerine imza atarak büyük destek sağladı.

 Düzce Üniversitesi’nden Deprem Bölgelerine Büyük Destek
13.02.2023 - 16:57
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Tıbbi malzemelerin yer aldığı 2 tam donanımlı ambulans; kışlık kıyafet, battaniye, ısıtıcı, temizlik ve hijyen malzemeleri ve dayanıklı kuru bakliyat ürünleri, yakacak odun olmak üzere birçok ihtiyaç maddesinden oluşan 1 tır ve sadece su ihtiyacını karşılamak üzere 1 tır olmak üzere 2 tırı ve 2 ambulansı deprem bölgelerine gönderen Düzce Üniversitesi, depremzede vatandaşlarımıza yardım elini uzattı.

Elbistan’a 14 ve Samandağ’a 14 olmak üzere 28 kişilik teknik ve sağlık ekipleriyle deprem bölgelerinde arama-kurtarma faaliyetlerine de katılan Düzce Üniversitesi, devletimiz ve depremzede vatandaşlarımızın yanında yer alarak bölge insanıyla gönül köprüleri kurdu.

Depremin ilk gününden itibaren tüm imkanlarını seferber eden ve yoğun bir şekilde afet bölgelerine destek olmaya çalışan Düzce Üniversitesi, bölge halkının yaralarını sarmak ve acılarını azaltmak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar