BEYKÖY KALEDİBİ MESİRE ALANI 1. ETAP NİSAN’DA AÇILIYOR

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç seçim vaatlerinden biri olan “Kaledibi Mesire Alanı” projesini  nisan ayında açılması planlanıyor.

 BEYKÖY KALEDİBİ MESİRE ALANI 1. ETAP NİSAN’DA AÇILIYOR
31.01.2023 - 23:52
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Beyköy’de bulunan “Kaledibi Mesire Alanı” 1. Etap çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

48 dönümlük mesire alanı içinde, 150 metrekare misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz  bir restoran, 17 adet ailenizle birlikte oturabileceğiz kamelyalar, çocuk oyun alanları, etkinliklerde kullanabilecek konser alanı, rahat nefes alabileceğiniz doğal ortam, içinde yapay şelale ve doğal akan derenin bulunduğu mesire alanın 1. Etap çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

Proje çalışmalarının Nisan sonuna kadar yetişmesi ve tamamlanarak Beyköy’ün cazibe merkezlerine bir yenisi daha eklenmiş olacak. Sadece Beyköylülerin değil civar illerinde faydalanabileceği “Kaledibi Mesire Alanı” vatandaşların hizmetine nisan ayında sunulacak. Tesisin 2. Etap çalışmaları bittiğinde ise insanların ailesi ve misafirleri ile mangal keyfi yapabileceği doğanın içinde huzur bulacağı bir alan olacak. Projenin 2. etabı içinde önümüzdeki yıl tamamının bitirilmesi ile bölge halkı için doğa ile iç içe bir yaşam alanı oluşturulacak.

 

 


Editör: M. ALBAYRAKOĞLU

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar