SEVİNÇ, BEREKET VE MAĞFİRET MEVSİMİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, üç ayların başlangıcı ile Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özlü, mesajında, “İçinde Regaip, Miraç, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran mübarek üç aylar, İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimidir” dedi.

 SEVİNÇ, BEREKET VE MAĞFİRET MEVSİMİ
25.01.2023 - 16:05
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00


Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, üç ayların manevi iklimine girildiği müjdesini taşıyan Regaip Kandil'ine ulaşmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, bu müstesna günlerin insanı insan yapan değerlerin hatırlanmasına ve güçlendirilmesine yardımcı olduğunu, birlik beraberliği güçlendirerek öfkeyi sevgiye, düşmanlıkları ise kardeşliğe dönüştürdüğünü söyledi. Özlü, mesajında şu ifadelere yer verdi; “İçinde Regaip, Miraç, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran


mübarek üç aylar, İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimidir. Dayanışma, birliktelik ve kardeşlik duygularımızın pekiştiği, küslüklerin ortadan kalkıp yerini barışa bıraktığı, duyguların karşılıklı biçimde hissedildiği günlerimizden bir tanesi de üç ayların başlangıcı anlamını taşıyan mübarek Regaip Kandili’dir. Bu faziletli gün ve geceleri fırsata çevirmeli, bizler için büyük birer nimet olduğunu asla unutmamalıyız. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin mübarek Regaip kandilini kutluyor, ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, güven, hayırlar getirmesini temenni ediyorum."


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar