Gönülde Biriken Kahvaltılar Yerini Buluyor

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Yurtlar da biriken kahvaltılıklar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfına teslim edildi.

 Gönülde Biriken Kahvaltılar Yerini Buluyor
24.01.2023 - 17:10
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00


Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Yurtlarda da başlatılan ‘Gönülde Biriken Kahvaltılar’ projesi kapsamında toplanan kahvaltılıklar Düzce Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfına verildi.

Düzce Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurtlarında tüketilmeyen ve açılmamış ürünler ‘Gönülde Biriken Kahvaltılar’ kutusuna atılıyor. Kutuda biriken kahvaltılıklar ihtiyaç sahibi ailelere teslim ediliyor.

GSB Yurtlarında kalan gönüllü gençler, kutuları Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile birlikte Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Müdürü Ali Sat’a teslim ettiler.

Gönüllü gençlerden Elif Nur Karakelli, “Yurdumuzda bizlerden arta kalan kullanılmamış ambalajı açılmamış ürünleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Bu ailelere elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz.” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar