Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Gerçekleşti

Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, Olağan genel kurulda delegelerin oy birliği ile yeniden başkanlığa seçildi.

 Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Gerçekleşti
16.01.2023 - 15:36
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Gençlik ve Spor Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılan genel kurulda Başkan Ertan Taşlı, Kooperatifin bugüne kadar yaptığı hizmetleri anlattı. 16 yıl önce kredi veremeyen kooperatif devraldığını anlatan Başkan Ertan Taşlı, “Gerek pandemi döneminde, gerekse son dönemde yaşanan ekonomik sıkıntıda esnafımıza gereken finansman desteği sağlanmıştır. Her zaman esnafımızın yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Bizlere güvenen üyelerimi mahcup etmedik, bundan sonra da etmeyeceğiz” dedi.

Esnafa yönelik finansman desteği limitinin 350 bin liradan 500 bin liraya yükseltildiğini belirten ve Düzce’de 384 milyon liradan fazla kredi dağıtıldığını, Şartları uygun her esnafa kredi verdiklerini, Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkanımız A. Kadir Akgül’e, Halk Bankası yöneticilerine esnafımıza sağladıkları destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından seçime geçildi.

Tek Listeyle gidilen seçimde mevcut Başkan Ertan Taşlı, üyelerin oy birliği ile yeniden başkanlığa seçilirken, Yönetim Kurulu Orhan Yılmaz, Atilla Şişman, Rasim Bekar ve Ertan Cemal Ercan’dan oluştu.
Denetim Kurulu’na ise Mustafa Armutcu ile Muhammed Şahin seçildi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar