10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun
10.01.2023 - 10:09
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

 


Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Başkan Erdoğan Bıyık mesajında; “Basın, kamuoyunu bilgilendirme ve kamuoyu oluşturma açısından önemli bir güçtür. Basın mensupları, zaman zaman zorluklarla da karşılaşsa mesleklerinin gereğini yerine getirmek için görevlerini büyük bir özveri ile sürdürmektedirler. Kentin gündemini belirleyen, yaşanan gelişmeleri anlık ve doğru şekilde kamuoyu ile paylaşan, gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin ve projelerimizin geniş kitleler tarafından bilinmesini sağlayan, Dünya’nın en zorlu mesleklerinden biri olan Gazetecilik görevini zorlu şartlar altında layığıyla ifa etmekte olan tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyoruz.” ifadelerine yer verdi.


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar