İlk Doğum Gerçekleşti

Gebe Takip Uygulaması programında bir anne adayı doğum yaparak bebeğini kucağına aldı. Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ''Gebe Takip Uygulaması'' kapsamında, uygulamaya dahil olan ve 6 aydır aktif takip edilen Zuhal Yılmaz doğum yaparak bebeğine sağlıklı bir şekilde kucağına aldı.

 İlk Doğum Gerçekleşti
1.01.2023 - 21:54
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00


İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin YILMAZ, genç anneyi ve ailesini evinde ziyaret ederek aileye hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Genç anne Zuhal Yılmaz, Gebe Takip Sistemi uygulamasını aktif kullandığını, gebelik öncesi tansiyon rahatsızlığı olduğunu

uygulama sayesinde sürekli takip edildiğini belirtti. Yüksek bir veri girdiğinde ona hemen geri dönüş yapıldığını ve gebeliği süresince hiç yalnız hissetmediğini, yönlendirmelerin kendisi için çok faydalı olduğunu belirtti. Eşi Murat Yılmaz ise uygulamanın çok güzel ve faydalı olduğunu ifade etti.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar