TSO BAŞKANI BIYIK VE YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YANMAZ’A ZİYARET

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret etti.

TSO BAŞKANI BIYIK VE YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YANMAZ’A ZİYARET
17.12.2022 - 09:25
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’a ziyaretinde TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Canpolat, Cemal Aksan ve Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Yıldız eşlik etti.  Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yanmaz, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

Misafirperverliklerinden ötürü Başkan Yanmaz’a teşekkür eden Düzce TSO Başkanı Erdoğan Bıyık ve yönetim kurulu üyeleri, Akçakoca Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliğinin önemi üzerinde durdu.
Başkan Yanmaz ve Düzce TSO heyeti ardından Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’na geçerek ATSO Başkanı Mehmet Pazvant ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ziyaretlere Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, ABİTAŞ Genel Müdürü Hakan Öztaş ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü gönüllü koordinatörü Nursen Yanmaz da hazır bulundu.

Ziyaretler fotoğraf çekimi ile son buldu.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar