Düzce Üniversitesi Deprem Sürecinde Öğrencilerine Destek Olmayı Sürdürüyor

Düzce Üniversitesi Deprem Sürecinde Öğrencilerine Destek Olmayı Sürdürüyor
1.12.2022 - 14:25
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Üniversitesi, Düzce’de yaşanan deprem anında ve sonraki süreçte konaklama, yiyecek ve kumanya başta olmak üzere öğrencilerine her konuda destek olmayı sürdürüyor.

Konuralp Yerleşkesi’nde bulunan devlet yurtları, özel yurtlar, apartlar ve evlerde barınan Düzce Üniversitesi öğrencilerinin; korku yaşaması ve tedirgin olması sebebiyle, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ve Üniversite Yönetiminin aldığı kararlar doğrultusunda, Kapalı Spor Salonu ve kapalı tenis kortlarında konaklamaları sağlanıyor, sıcak çorba, yiyecek ve kumanya ikramları devam ediyor.

Artçı depremlerin devam etmesi sebebiyle panik ve tedirgin bir ortamdan güvenilir bir ortama alınan öğrencilere, Düzce Üniversitesi Yönetiminin katkılarıyla her türlü imkan sağlanıyor. Şu ana kadar bu destekten yararlanan 3.000’e yakın Düzce Üniversitesi öğrencisi Üniversitelerine, sağladığı olanaklar sebebiyle teşekkürlerini iletti.

 

 

 


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar