“Binalarımız yıkılmadı”

Algün İnşaat Sahibi Cihat Algün Bölgemizde meydana gelen 5.9 şiddetindeki depremin ardından, Düzce de yaptığı inşaatlar ile ilgili karalama kampanyasına basın açıklaması ile cevap verdi. Cihat Algün'ün Basın açıklaması Şöyle;

“Binalarımız yıkılmadı”
24.11.2022 - 19:20
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

"23 Kasım sabah saat 04:08'de, ilimizde 6 şiddetinde yüzeye yakın gerçekleşen ve 8 şiddetinde hissederek yaşadığımız deprem nedeni ile Öncelikle tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Algün olarak depremden hemen sonra teknik ekiplerimizi hasar tespiti yapmak amacıyla sahaya yönlendirdik. Yapılan incelemeler sonrasında binalarımızın ana taşıyıcı sistemlerinde (kolon, kiriş, temel vb.) herhangi bir hasarın olmadığı tespit edilmiştir. Bununla birlikte destek almak isteyen ev sahiplerimizin 444 7 281 nolu telefon üzerinden bizlere ulaşarak veya merkezimizi ziyaret ederek bilgi edinebileceklerini önemle bilgilerinize sunarız. Diğer taraftan; tüm projelerimiz sigorta ile güvence altına alınmış olup, kat maliklerimizin durum tespiti için Alo Dask 125 hattını arayarak gerekli incelemeleri yaptırarak hasar tespit raporu talep edebilirler" dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar