ZAFER PARTİSİ İL BAŞKANLIĞI AÇILDI

ZAFER PARTİSİ İL BAŞKANLIĞI AÇILDI
11.11.2022 - 13:53
Güncelleme 11.11.2022 - 15:44
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Zafer partisi İl Başkanlığında düzenlenen sade bir organizasyonla açıldı.Bugün saat 11.30’da düzenlenen açılışa Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Zafer Partisi Düzce İl Teşkilat mensupları ve gazeteciler katıldı

Camıkebir Mahallesi Alemdar sokak no  11 bulunan Parti Binasının Açılışını Genel Başkan Ümit Özdağ gerçekleştirdi.

Açılışın ardından basın açıklaması düzenle’ğen Özdağ’ın hedefinde 2023 Seçimlerine ilişkin konular vardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu seçimde aday olmasının Anayasal olarak mümkün olmadığını savunan Özdağ, ancak erken seçim kararı alınırsa bunun bir şekilde mümkün olabileceğini ifade ederek, “bu yüzden erken genel seçim için bastıracaklar. İYİ Parti ve CHP’de Sayın Erdoğan’ın yeniden aday olabilmesi ve bu konuda mağdur olmaması için bu işe destek veriyorlar” şeklinde konuştu.

Son olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özdağ, “bahsettiğim konularda mücadele etmek ve sadece Türklere ait olan Türk devletini Türk milletine geri vermek için Zafer Partisine destek verin.” Çağrısında bulundu.

Öte yandan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Düzce’deki programı TSO ziyareti ve esnaf ziyaretleriyle devam edecek.


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar