DÜZCE KÜLTÜR ANAOKULU’NDA 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ YAPILDI

DÜZCE KÜLTÜR ANAOKULU’NDA 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ YAPILDI
10.11.2022 - 14:56
Güncelleme 10.11.2022 - 15:01
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

 

10 Kasım 2022 Perşembe günü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Düzce Kültür Anaokulu’nda saygıyla, minnetle ve özlemle anıldı.

 

Türk ulusunu bağımsızlığa kavuşturan, onu çağdaş uygarlığın ayrılmaz bir parçası gören ve çağdaş uygarlık düzeyine çıkaran adı ve eserleri sonsuza kadar yaşayacak olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 84. Yılında, tüm yurtta olduğu gibi büyük bir özlemle anıldı.

 

Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Atatürk'ün hayatı ve fikirleri konusunda konuşmalar yapıldı, şiirler okundu şarkılar söylendi. Hazırlanmış olan Atatürk’ün ebedi ıstırahatgahı Anıtkabir’e çocuklar tarafından çiçekler bırakıldı.

“Cumhuriyetimizin mimarı fikir ve ideolojileri ile aydınlık geleceklerimizin teminatı olan Atamızın aramızdan ayrılışının 84. yılını ulu önder Atatürk'ü saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz."

 

 

 


Editör: N. Albayrakoğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar